Teknoloji Modu

Samsung J7 2015 (j700) Root

22.12.2019
645
Samsung J7 2015 (j700) Root

Merhaba bu yazımda sizlere Samsung J7 2015 j700 modelinde nasıl root yapabileceğinizi anlatacağım işlemleri sırasıyla dikkatli bir şekilde yaparsanız işlem en fazla 10 dakika sürecektir.

Root Nedir ?

Root android cihazlarımızda ileri seviye güncellemeler veya uygulama yüklememiz için kullandığımız bir işlemdir örnek verecek olursam imei repair yaparken root işlemini yapmamız gerekiyor.

İşlemlerimize geçmeden şunu belirteyim normal şartlarda her hangi bir dosya kaybı yaşamayız ancak her ihtimale karşı tüm dosya fotoğraf ve rehber yedeği almanızı öneririm .

Öncelikle gerekli dosyaları indirmekle işlemlerimize başlayalım.

Odin

CF Root

indirdiğimiz Rar dosyalarını boş bir klasör içerisinde sağ tıklayıp buraya çıkart seçeneğine basın odin dosyasını açıp içerisinde bulunan odin programını açın ve burada bulunan AP bölümüne tıklayıp diğer dosyanın içerisindeki dosyayı bulup seçiyoruz daha sonra telefonumuzu Download modunda açıyoruz ve bilgisayara USB kablosu ile bağlıyoruz

Odin Programında Com bağlantısını görüyoruz ve aşağıda bulunan start butonuna tıklıyoruz sol üst köşede pass yazısını gördüğümüzde telefon bağlantısını bilgisayardan ayırabiliriz

Şuan cihazımız kendiliğinden kapanıp yeniden başlatılacaktır açıldığında Root işlemimiz tamamlanmış olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

TeknolojiModu.com