Teknoloji Modu

Samsung J320H Nasıl Root Yapılır J3 2016

31.08.2021
602
Samsung J320H Nasıl Root Yapılır J3 2016

Root Nedir; root işlemini kısaca açıklayacak olursak Android cihazlarımızda kişisel değişiklikler yapabilmek için uygulanan bir işlemdir. örneğin bazı uygulamalar SD karta taşınamıyor cihazınıza Root işlemi Yaparsanız bu tarz işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Önemli Hatırlatmalar;

  • Root işlemi yapıldıktan sonra cihazınız direkt olarak hızlanmaz! bu hurafe yanlıştır.
  • Root işlemi yapmadan önce cihaz içerisindeki bilgilerin kesinlikle yedeğini alın!
  • Root işlemi Cihazınızı garanti kapsamından çıkartacaktır!
  • Telefonunuzdaki tüm içeriklerin yedeğini alın

Not: Sitemizdeki tüm işlemler tarafımızca Denenmiş olup hepsi başarılı sonuç vermiştir. Ancak size yapacağınız işlemin garantisini veremeyiz ve yaptığınız işlemlerde oluşabilecek sorunlar sizin sorumluluğunuzdadır.

*Bu konumuzdaki Cihaz Modeli J320H farklı modellerde bu işlemi denemeyin!

Şimdi gelelim işlemlerimize;

öncelikle ayarlar bölümüne giriyoruz en alt bölümdeki cihaz hakkında bölümüne tıklıyoruz buradan yazılım bilgisi sekmesine tıklayıp hemen karşımıza çıkan yapım numarasına ard arda 5-6 kez basıyoruz artık bir geliştiricisiniz seçeneğini gördükten sonra ayarlar menüsüne geri geliyoruz bu sefer en altta Geliştirici Seçeneklerini bölümüne tıklıyoruz ve burada USB Hata Ayıklama modunu ve OEM kilit ile açma seçeneklerini aktif ediyoruz.

*Burada size verdiğim linkteki programları indiriyorsunuz

[su_button url=”https://drive.google.com/file/d/1jz7Qf-Nx8g7O0mkI9AOH4snD-HNpIshh/view?usp=sharing” target=”boş” style=”3d” size=”10″ geniş=”evet ” center=”yes” icon_color=”#e03a3a” download=”J320H Kök Dosyası”]J320H Kök Dosyası[/su_button]

[su_button url=”https://drive.google.com/file/d/1JLEVy1s2_Fj1vyKdqtzjcU8hcdMiU7go/view?usp=sharing” target=”blank” style=”3d” size=”10″ wide=”yes” center=”yes” icon_color=”#523ae0″]Odin İndir[/su_button]

Dosyaları indirdikten sonra boş bir klasör

oluşturup bu dosyaları o boş klasörün içine atın daha sonra odin rar dosyasına sağ tık yapıp buraya çıkart seçeneğine tıklayın. Aynı şekilde diğer rar dosyamızıda sağ tıklayıp buraya çıkart seçeneğini tuşluyoruz.

İşlem bu aşamadan sonra biraz daha karışık olacağı için videolu olarak anlatıma sundum iyi seyirler.

ETİKETLER: , , , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

TeknolojiModu.com