Teknoloji Modu

Samsung J1 Ace J110H Root Nasıl Yapılır

26.08.2020
723
Samsung J1 Ace J110H Root Nasıl Yapılır

Samsung J1 ace cihazınıza Yetkilendirme işlemleri yapmak istiyorsanız örneğin imei atma veya bazı sistem uygulamalarını kaldırmak istiyorsanız root işlemini yapmamız gerekiyor bu konumuzda sizlere samsung J1 ace telefonumuzda en kolay nasıl root yapabileceğinizi anlatıyor olacağım

Root Nedir; root işlemini kısaca açıklayacak olursak Android cihazlarımızda kişisel değişiklikler yapabilmek için uygulanan bir işlemdir. örneğin bazı uygulamalar SD karta taşınamıyor cihazınıza Root işlemi Yaparsanız bu tarz işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Önemli Hatırlatmalar;

  • Root işlemi yapıldıktan sonra cihazınız direkt olarak hızlanmaz! bu hurafe yanlıştır.
  • Root işlemi yapmadan önce cihazınız kesinlikle yedeğini alın!
  • Root işlemi Cihazınızı garanti kapsamından çıkartacaktır!

Not:Sitemizdeki tüm işlemler tarafımızca Denenmiş olup hepsi başarılı sonuç vermiştir. Ancak size yapacağınız işlemin garantisini veremeyiz ve yaptığınız işlemlerde oluşabilecek sorunlar sizin sorumluluğunuzdadır.

*Bu işlemleri yapmadan önce kişisel bilgilerinizin(fotoğraf, kişiler, videolar vb. ) yedeğini mutlaka alın

Şimdi gelelim işlemlerimize;

öncelikle ayarlar bölümüne giriyoruz en alt bölümdeki cihaz hakkında bölümüne tıklıyoruz buradan yazılım bilgisi sekmesine tıklayıp hemen karşımıza çıkan yapım numarasına ard arda 5-6 kez basıyoruz artık bir geliştiricisiniz seçeneğini gördükten sonra ayarlar menüsüne geri geliyoruz bu sefer en altta Geliştirici Seçenekleri bölümüne tıklıyoruz ve burada USB Hata Ayıklama modunu ve OEM kilit ile açma seçeneklerini aktif ediyoruz.

*Burada size verdiğim linkteki programları indiriyorsunuz

-Dosyaları indirmek için her iki linkin üzerine tıklıyoruz-

Odin indir

J110H Root Dosyası İndir

Dosyaları indirdikten sonra boş bir klasör oluşturup bu dosyaları o boş klasörün içine atın daha sonra odin rar dosyasına sağ tık yapıp buraya çıkart seçeneğine tıklayın diğer rar dosyamız olduğu gibi kalsın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

TeknolojiModu.com