Teknoloji Modu

Samsung A50 Nasıl Root Edilir

05.11.2020
154
Samsung A50 Nasıl Root Edilir

Android akıllı telefonlar bir süre kullanıldıktan sonra kasma takılma yavaşlama gibi bir takım problemler ile karşılaşabiliriz veya ekran kilidini unutmuş olabilirsiniz bunu sıfırlamak istiyor olabilirsiniz bunun için yapılabilecek en basit yöntem telefonunuza format atmaktır bu işlem neredeyse tüm samsung telefonlarında aynıdır bazı modellerde farklılık gösterebileceğinden dolayı bu yazımızda sizlere Samsung A11 modeline nasıl format atabileceğinizi anlatacağım.

*Bu işlemlere başlamadan önce kesinlikle telefonunuzda gmail adresi kayıtlıysa bunu kaldırmanızı öneririm eğer gmail kaldırmadan format atarsanız telefon açılış ekranında gmail adresini ister eğer gmail adresini doğru girmezseniz telefonu açamazsınız.

*Bu işlem telefonunuzdaki tüm bilgelerin silinmesine neden olacaktır o nedenle bu işlemi yapmadan önce dosyaların ve içeriklerin yedeğini almayı unutmayın.

Öncelikle bu işlemin iki farklı yöntemi var.

1.Yöntem

  1. Menü ayarlar
  2. genel yönetim
  3. Sıfırla
  4. Fabrika ayarlarına sıfırla
  5. sıfırla
  6. Tümünü Sil

2.Yöntem

Bu işlem için telefonunuzu kapatıp

Ses yükseltme tuşu + Telefonu açma kapama

tuşuna basılı tutuyoruz titreşim ve logo geldiğinde tuşları bırakıyoruz karşımıza recovery ekranı geliyor buradaki işlem adımlarına dikkatlice uyguluyoruz

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

TeknolojiModu.com