Teknoloji Modu

Lenovo iDeapad Gaming 3 Kullanıcı Deneyimi

11.11.2020
151
Lenovo iDeapad Gaming 3 Kullanıcı Deneyimi

Herkese merhabalar bu yazımda sizlere kişisel bir deneyimimden bahsetmek istiyorum nedir bu deneyim diye soracak olursanız uzunca üzerinde düşünüm araştırıp satın aldığım lenovo ideapad gaming 3 notebook

yaklaşık 8 yıldır kullanmış olduğum notebook artık işlerimde aksaklıklar yaşatmaya başladı ve bende artık yeni bir bilgisayar alma kararına vardım piyasa artık oyuncu notebook ları üzerinden ilerliyor ve oldukça fazla çeşit var biraz araştırma sonucu isteğime göre notebook bulamadım aslında buldum ama fiyatlar gereksiz pahalı idi o nedenle notebook düşüncesine biraz ara verdim.

yaklaşık 3 ay sonra tekrar bir arayış içerisine girdim ve lenovonun bu yeni çıkan ideapad gaming 3 modelini gördüm ve işte bu dedim gerçekten tasarım olarak beni çok etkiledi kalite konusunda hiç şüphem yoktu çünkü 8 yıldır kullandığım notebook lenovo idi ve biraz düşünüp püyasayı araştırdım ve satın aldım.

Kuutuyu açtıktan sonra gerçekten ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım fiyat performans kalite hepsi tek bir kutudan çıktı.

Öncelikle şunu bilmemiz gerekiyor Notebook alırken donanımın yanında bilgisayarın kalitesi de sizin için önemli olmalı aksi durumda bilgisayarın kullanım süresi azalacaktır.

Bu yazı deneyimlerime göre sürekli güncellenecektir..

ETİKETLER: , , , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

TeknolojiModu.com