Teknoloji Modu

İnternet Satılan Windows 10 Lisansını Test Ediyoruz

06.10.2020
191
İnternet Satılan Windows 10 Lisansını Test Ediyoruz

Son zamanlarda neredeyse tüm bilgisayarlar freedos olarak satılmaya başladı bunun nedeni windows 10 orjinal kurulu bir bilgisayarın freedosa göre 1200 tl civarında pahalı olması.

birçok kişi yeni bir freedos bilgisayar aldığında windows 10 kurulumu yapıp deneme sürümüyle kullanmaya devam ediyor bu tarz kullanımda bilgisayarınızın birçok işlevini maalesef kullanamazsınız o nedenle windows ürün anahtarını etkinleştirmeniz gerekiyor.

bunun için internette 30tl civarında ürün anahtarı satan birçok kaynak var bende yeni bir bilgisayar aldığımda yada bir yakınımın bilgisayarını kurulum yaparken bu kaynaklardan satın alım yapıyorum ve bu deneyimimi size aktarmak istiyorum.

bugune kadar 10 15 civarında ürün anahtarı aldım ve hiç birinde sıkıntı çıkmadı o nedenle site puanı yüksek her hangi bir siteden satın alabilirsiniz satın almadan önce site saat kaça kadar çalışıyor buna dikkat edin örneğin saat 7 den sonra satın alımlarınız bir sonraki gün teslim edilecek olabilir dolandırıldım diye korkmayın..

satın alırken mail adresinizi doğru girdiğinizden emin olun çünkü ürün anahtarı bu mail adresine gelecektir.

ve son olarak kurulum yaparken windows 10 pro sürümünde kurulum yapın eğer windows 10 home kurulum yaparsanız bu aldığınız ürün anahtarını etkinleştiremezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

TeknolojiModu.com