Teknoloji Modu

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası (TeknolojiModu.com olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların TeknolojiModu.com da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

TeknolojiModu.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve anılmayacaktır.

TeknolojiModu.com kişisel bilgilerin ve TeknolojiModu.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. TeknolojiModu.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, TeknolojiModu.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, TeknolojiModu.com bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, TeknolojiModu.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler TeknolojiModu.com tarafından da güncellenebilecektir.

TeknolojiModu.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi TeknolojiModu.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

TeknolojiModu.com internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

TeknolojiModu.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, TeknolojiModu.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

TeknolojiModu.com